Muru niitmine ei pea olema teie põhikohaga töö, vaid meie oma!

Teie kaunilt niidetud ja hooldatud muruplats on meile uhkuseasi. Kasutame niitmisel nullpöörderaadiusega niidukeid, käsiniidukeid ja trimmereid. Tööriistade kombineerimisega tagame parima võimaliku lõpptulemuse. 

Pakume erineva niitmissagedusega teenusepakette.

1. "Vastavalt vajadusele": See pakett arvestab muru erineva kasvukiirusega vastavalt kevad- või suvekuule. Niidame teie muru iganädalaselt muru kiiremal kasvuperioodil ja üle nädala pärast seda, kui muru kasv aeglustub või ilm on väga põuane. 
Hinnad alates 30€ kord.

2. "Nädalad on vennad": Niidame teie muru iga nädal. Oleme kogemuse põhjal järeldanud, et iganädalane niitmine on parim viis kuidas tagada pidev ja püsivalt kaunis muruplats. Vastavalt muru kasvukiirusele seadistame muru pügamise kõrgust. Leiame arvestades teie plaane ja vajadusi teile ja teie murule kõige sobivama niitmisgraafiku. 
Hinnad alates 30€ kord.

3. "Pool rehkendust": Meie kahe nädalase vahega niitmispakett on hea lahendus ükskõik kui suurele muruplatsile. Niitjad külastavad teie murulappi kaks korda kuus ja teostavad vajalikud hooldustegevused, et taas kahe nädala pärast jälle naasta.  
Hinnad alates 35€ kord.

* Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 22%
Email again: